WHAT I LIKE ABOUT BLOGGING

In: Natallipa tips
08

Keď som s blogovaním začínala, ani som len netušila, ako dlho ma to bude baviť. Týždeň, mesiac, rok a či to vôbec budem zdieľať s okolitým svetom. Natallipu som založila prvýkrát, keď som mala 15 rokov, no fungovala len 3 mesiace. Potom som sa k nej opäť vrátila a teraz je viac menej už súčasťou mňa a dokonca som si už aj zvykla počúvať na oslovenie Natallipa. Je to možno väčšia súčasť mňa, ako si sama myslím. A čo mám na blogovaní najradšej? Poďme na to!

Sharing is caring

Asi ten najkrajší fakt je, že s Vami môžem zdieľať úplne všetko. Že viem ku Vám prehovoriť a že ma vždy potešíte milou a pozitívnou reakciou. To je pocit na nezaplatenie. Pocit, ktorý k Vám prehovára a neustále Vám pripomína, že to čo robíte má zmysel a že je tam vonku niekto, kto to vidí alebo cíti rovnako. Na úplnom začiatku som každý jeden príspevok dávala von so strachom, že ho možno nikto nepochopí alebo, že to ľuďom bude na smiech. Opak je však pravdou a ako ľudské bytosti toho zdieľame pomerne často viac, ako by sme si sami boli mysleli. Každý jeden komentár, správa od Vás znamená vynaložené úsilie. Čaro spätnej väzby je asi ten dôvod, prečo sa vždy rozhodnem ísť ďalej.
04

Dream comes true

Keď som s blogom začínala, vôbec nič som o tom netušila. Dokonca som ani žiadne blogy zamerané na fashion pravidelne nesledovala, a preto som naozaj len skúšala, čo bude a čo nebude fungovať. Po pár mesiacoch pri sledovaní módnych blogov som si začala uvedomovať, že influencerky naozaj dostávajú veci ako napríklad oblečenie, kozmetiku atď. a keďže mi pomaly, ale isto dochádzal sortiment v šatníku, rozhodla som sa osloviť nejaké značky ja sama. Tie neprofesionálne maily si radšej ani nejdem pozerať -haha. Vtedy instagram ešte ani nebol, no a môj blog fungoval na veľmi amatérskej a nepravidelnej báze. Väčšina odpovedí sa ku mne ani nedostalo a tak som si začala myslieť, že také spolupráce jednoducho asi ani na Slovensku neexistujú. Postupom času som si založila Instagram a začala sa o neho starať, no a tak isto som sa blogu venovala o niečo zodpovednejšie. Netrvalo dlho a začali aj samotné značky oslovovať mňa. Keď som dostala svoj prvý balíček s kozmetikou a dvoma tričkami, cítila som sa neuveriteľne hrdo. Je to samozrejme radosť dostávať pekné veci, no aj veľká zodpovednosť, lebo svojim menom garantujete kvalitný výsledok.
09

Spreading a message

Niekto využíva blog ako svoj vlastný denník, ako portál, kde hodnotí rôzne produkty atď. Minule som nad tým akurát rozmýšľala, že môj blog konkrétne ani nikde nezaraďujem. Robím to, čo ma baví, vyberám si témy a produkty, o ktorých kvalite som sama presvedčená a v prvom rade Vám chcem posúvať motiváciu o rozumnejšej móde, aby sa vo Vašich očiach stala dostupnejšia a preferovanejšia. Aby ste naozaj vedeli, čo Vám fashion kampane vnucujú, čo nosíte a aké to má následky. Až po zmenení na úplne slow fashion blog mám pokoj na srdiečku, že nepropagujem niečo, s čím sama nesúhlasím a čo nechcem podporovať. A aj keď si iba jeden, jediný človek na tejto planéte pomyslí, že to, čo píšem má pre neho zmysel alebo mu to pomohlo niečo zmeniť, moje úsilie stálo za to.
07you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply