UNDER MY SKIN

In: beauty, Natallipa tips
N37A0570

Za posledné roky sa prirodzenosť stáva čoraz viac a viac populárnejšou. Ženy konečne pochopili, že smeti sa dajú vyniesť aj bez špirály, púdru a make upu. Sama som niekedy milovala make-up, no od kedy som sa dostala k modelingu, rok po roku som toho používala menej a menej a teraz už okrem krému na mojej tvári počas bežného dňa nenájdete nič. Nie je krásne byť sama sebou?
V mladom veku sa dievčatá líčia aby vyzerali staršie a zas naopak dámy v staršom veku sa snažia skryť všetky nedostatky, ktoré zo sebou priniesol čas. Človek by si mal uvedomiť, že má iba jeden život a tým pádom každý rok svojho života prežije len 365 dní, ktoré sa nikdy opakovať nebudú. Preto či už ste práve oslávili 35-te narodeniny alebo 15-te, s týmto dvojčíslom sa budete stretávať len jeden, jediný rok a už nikdy potom.
N37A0527

Je krásne nič neskrývať a preto som sa vám rozhodla prezradiť tie moje nedostatky aby sa každá žena vedela cítiť krásnou a pochopila, že NIKTO NIE JE DOKONALÝ!
N37A0425N37A0560

1.CELULITÍDA

Toto možno niekoho prekvapí ale bohužial tento problem sa týka aj mňa. Moc tomu nerozumiem kedže mám rada zdravú stravu a ani pohybu nemám najmenej, no táto pomarančová koža sa ma stale drží. Už som skúšala všelijaké masáže a rôzne prípravky no nikdy sa úplne nevytratila a rozhodla som sa, že s ňou už nebudem bojovať. Aj to je predsa časť mňa, časť genetiky, ktorá sa na mňa preniesla. Mám pocit, že dnes ju už má naozaj každá žena, aj keď by ste to na niektoré vôbec nepovedali.
N37A0463

2. BABY KOLIENKA

Moja problémová partia sú moje tukové vankúšiky nad mojimi kolienkami, ktoré veľmi nelahodia mojej postave. Tým, že kolienka nemám dokonale vytvarované moje nohy vyzerajú opticky hrubšie a pevnejšie.
N37A0535

3. PROBLEMATICKÉ KRUHY

Po mamine som zdedila tento dar večných kruhov. Nech robím čo chcem, nech spím koľko chcem neviem sa ich zbaviť. Tak isto som skúšala veľa vecí (bežne dostupných), ktoré ako inak nezabrali. A tak som sa ich naučila nevšímať a už ma nikdy neprekvapujú.
N37A0450

4. SEN O BIELYCH ZUBOV

Vždy som snívala o bielych zuboch a kedže som ich nidky nemala začala som si ich bieliť. Bielenie mi však neprospelo – mala som oslabenú sklovinu a nadmerne sa mi tvorili kazy a tak som s tým prestala a naučila som sa to neriešiť a nesústrediť sa na to.
N37A0565

5. AKNÉ

Momentálne problém s akné nemám kedže som vyše roka užívala tabletky Roacutan, ktoré su špecialne proti tvorbe vyrážok. Sú však veľmi silné a neodporúčajú ich ľuďom, ktorý nemajú naozaj ťažké formy akné – (ja som nemala počas ani po užívaní žiadne problémy a ani nepoznám nikoho kto by mal). No pred používaním tohoto lieku som mala veľké problémy s pleťou. Nie len na tvári sa mi tvorilo nadmerné množstvo vyrážok ale tak isto aj na dekolte a chrbáte (doteraz tam mám nejaké jazvy). Teraz nemám ani 1 vyrážku a konečne mi vlastná pleť nekomplikuje život a prácu.
N37A0575N37A0484 N37A0508you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply