ŠTETCE!

In: beauty
N37A4002

Každá žienka ich doma vlastní hneď niekoľko, no nie vždy sme s nimi spokojné. Reč je o štetcoch! Práve týmto chlpatým potvorkám bude venovaný celý dnešný post a ukážem Vám tie, ktoré sa mi časom už overili a tak Vám ich odporúčam ďalej 🙂

1.) Make-up
Na make-up/ BB cream som vyskúšala rôzne typy štetcov a všetky skončili rovnako: zapadnuté prachom na poličke a naďalej som používala len vlastné prsty. S týmto štetcom od Bronx (TU) som naopak veľmi spokojná. Maximálne mi vyhovuje, že nemá štetinky a tým pádom Vám na tvári neostávajú chĺpky, make up sa vôbec nevpíja a tak používam úplne minimum. Ešte sa aj ľahko a rýchlo čistí.
N37A37482.) Korektor
Zabudnite na štetce, prichádza p. Špongia, ktorej tvar je prispôsobený pre každú tváričku. Jej oblé tvary, zakončené jemným špicom sa dostanú naozaj aj do úplného kútika oka. Opäť je od značky Bronx (TU) a má rovnaké výhody ako spomínaný špongio-štetček na make up plus sa veľmi prirodzene drží, čo znamená, že sa mi s ňou omnoho ľahšie a rýchlejšie pracuje.
N37A37513.) Obočie
Na obočie používam 2 štetčeky:
A) Tento štetec od MAC (TU) má veľmi ostré hrany a tak je perfektný na tvarovanie obočia, ak chceme vytvoriť prísnejší look. Osobne ho využívam len ako pomôcku na nanesenie farby halabala pozdĺž celého obočia a potom prichádza štetček B.
N37A3737B)  Štetec B je pre mňa omnoho dôležitejší a využívam ho každý deň. Spomínanú nanesenú farbu viem veľmi prirodzene vyčesať a vytvoriť strapatý, nie príliš upravený look, ktorý osobne preferujem omnoho viac ako ten ohraničený. Je od značky REVLON (TU).
N37A37264.) Púder
Osobne púder skoro nevyužívam a ak hej ide len o transparentný, ktorý nepridáva žiadny pigment. Sú však chvíle, keď mám viac času a mám chuť si vyhodiť z kopýtka. Tento MAC štetec (TU) je pre mňa TOP 1. Je objemný a veľký, tým pádom stačia 3 sekundy a púder máte pekne a rovnomerne nanesený. Môj prežil už nespočetne veľa umytí a stále je ako nový.
N37A37295.) Líčka
Na líčka je to opäť štetček od MAC (TU). Je v podstate rovnaký ako ten na púder, no má menšiu hlavicu aby som si vedela líčka presne vyznačiť líniou nad lícnou kosťou a následne vyblendovať pekne do stratena.
N37A37316.) Oči
Štetce na očné tiene sú pre mňa mixom všetkých značiek, no som veľmi spokojná so sadou od Mary Kay. Aj keď ich kozmetiku neobľubujem, štetce majú naozaj veľmi kvalitné. Ďalej tu máme štetec od ArtDeco. Vyberám si väčšinou štetce s umelým vlasom, záleží však aj o akú značku ide.
N37A3733 N37A37427.) Pery
Tento skladací štetček zo SEPHORA mám už 5 rokov a ešte som nemala to srdce ho vymeniť. Je tak presný, pevný a ostrý, že Vám dopomôže k dokonalému vykontúrovaniu pier aj bez použitia konturky. Nie som si istá, či ho tam ešte majú, ale zdá sa mi, že patrí k ich základnej kolekcii.
N37A3759you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply