SECRETS to perfect relationship

In: Natallipa tips
N37A8755

VALENTÍN je už za dverami a tak som sa rozhodla tento príspevok venovať podobnej téme. Viem, že tento sviatok na Slovensku nemá takú enormnú tradíciu aj vďaka tomu, že na Slovensko prišiel až celkom neskoro no je pekným pripomenutím toho že je pri nás niekto, komu na nás záleží. S Tominom to budú za chvíľu 3 roky, čo sme spolu a dá sa povedať, že už od prvého dňa si žijeme v dokonalej súhre. Preto som sa Vám rozhodla zdeliť pár tajných ingrediencií, ktoré sú pre mňa osobne pre harmonický vzťah veľmi dôležité.
N37A87871.) Zdieľat! A VŠETKO!
Okrem toho, že medzi sebou zdieľame všetky tajomstvá a nikto nás nepozná tak dobre ako samých seba navzájom, v tomto bode mám skôr na mysli materiálne veci a hlavne financie. Poznám páry v ktorých si každý vždy platí za to svoje. Toto mi je úplne najviac zvláštne ak ide o “spoločné” nažívanie lebo už len z toho samotného slova vyplýva, že sa veci medzi danými osobami zdieľajú a nerozdeľujú. Je to naozaj príjemný pocit keď sa viete o financie podeliť a cítiť sa pohodlne pri platení za toho druhého alebo naopak. Samozrejme nehovorím, že to platí hneď od prvého stretnutia!
2.) SMIECH!
Viem, že my ženy sa vieme poblázniť aj pre veľmi málo no verte mi, aj keď je daný mužský pekný ako obrázok, bohatý aj múdry no nieste na tej istej “vlne”, ďaleko to spolu nedotiahnete. Pred tým než som chodila s Tomášom stále som si v hlave hovorila nech zabudnem na všetko, čo od muža očakávam lebo tých požiadaviek bolo dosť a myslela si, že je to absurdné ak si myslím, že sa mi takého raz podarí aj nájsť. Bola som náročná, chvíľku som si počkala a oplatilo sa mi to! Do detajlov spĺňa každú jednu vec o ktorej som snívala. Celé dni sa bijeme, smejeme, robíme si zle a o tom to celé predsa je!
N37A88003.) DÔVERA
Tak o dôvere je škoda rozprávať, tú asi všetci poznáme. Chcem spomenúť skôr tú podvedomú, ktorá je pre mnohých mužov ťažko ovládateľna a mne je úplne ale ÚPLNE nechutne ak to vidím na vlastné oči. Oproti sebe zaľúbený párik, držia sa za ruky, KEĎ sa zrazu chlapík otočí a pozrie sa do výstrihu vedľa prechadzajúcej žene. Ó pane bože, to je tak najnechutnejšia vec na svete, že nechápem ako tá žena to ešte môže tolerovať. Výhovorky typu, že si to nikdy nevšimla neberiem! Váš muž je tu predsa na to aby celému svetu ukazoval, že ste pre neho tá jediná a nie sa blažene pousmieval nad prsníkmi inej.
4.) OBETA
Obetovať sa pre toho druhého dokážete len vtedy, ak Vám na tom druhom naozaj záleží. Ja som kvôli Tominovi prestala cestovať lebo sme bez seba nevedeli byť a ak som cestovala on míňal celú výplatu na letenky za mnou. A teraz sa so mnou presťahoval do Amsterdamu, do úplne cudzieho prostredia len aby som ja mohla ísť na školu. Obetovať svoje pohodlie pre toho druhého nie je veľakrát ťažká vec, záleží pre koho to robíte.
N37A87885.) NONSTOP SPOLU 
Je ťažké predstaviť si, že by ste s niekym vedeli byť 24/7. Ale verte či neverte haha aj taká osoba sa na svete dá nájsť. Ťažko ale dá. Minule som Tomášovi akurát hovorila, že to prirovnávam k životu na strednej konkrétne k prespávaniu u kamarátiek. Keď som spala u kamošky zrazu som mala celý deň program, ani sa nám večer nechcelo ísť spať lebo sme mali konečne niekoho s kým sa dalo hrať a rozprávať. Tak sa cítim každý deň. Celý deň sa spolu hráme a smejeme, vždy máme čo robiť pretože nám tie dni hrozne rýchlo utekajú. Je to môj najlepší kamoš a parťák!
6.) Spoločné ZÁUJMY
Dávam tento bod úplne na koniec úmyselne lebo nie je tak podstatný ako tie pred tým. Dôvod prečo tu však je, že je veľmi príjemným plus. Hlavne ak to znamená, že Vás to oboch napĺňa a viete sa v tom spoločne vyvíjať a zlepšovať. Dodáva to taký extra krásny pocit, že aj to čo spolu robíte mimo vzťahu má zmysel. Tomáša aj mňa napĺňa móda, fotografia a veci okolo toho takže je to také naše malé bábo.
N37A8741                                                            Podprsenka: FLEUR of ENGLANDyou might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply