SECOND HAND #5

In: fashion
N37A7386

Ďalší diel z mojich second hand nákupov je tu! Opäť 5 kúskov za 5 euro a tentokrát som vyberala len a len letné kúsky. ENJOY!

1.) Toto tričko s kapucňou sa na mňa blyslo hneď ako som vstúpila, keďže jeho materiál nádherne odrážal slnko. Takže áno zaujalo ma hlavne, že je cele strieborné a tak isto tričko s kapucňou sa nevidí tak často. Strieborná farba je sama o sebe neutrálna a tak vie pekne nahradiť bielu alebo čiernu a predsa dodať niečo nové, nečakané ku každodennému outfitu.
N37A7556N37A7582

2.) Okrem toho, že materiál tejto sukňe je 100% wool a je mojej obľúbenej oranžovej farby tak ešte aj jej strih je viac ako sľubný pre túto jar alebo začiatok leta! Toto je jeden z tých kúskov pri ktorom som nerozmýšľala ani minútu.
N37A7460 N37A75073.) Moje prvé (a dúfam, že nie posledné) plávky z “druhej ruky”. Nikdy by ma ani nenapadlo, že sa mi podarí nájsť plávky keďže ich tam je minimum, v číslach od L až po 3X-L no tieto sadli ako uliate! Hneď ako som videla tie farbičky som sa po nich vrhla a keď som zistila, že sú veľkosť S nebolo o čom! Nie som veľmi zástanca one piece swimmsuit, ale ak sa ponúkajú za 1€ nikdy predsa nevieš, či sa na nejaký ten festival alebo pool party nezídu!
N37A7347 N37A73764.) Ligotavá červená+goliérik! Tento top som v second hande nečakala a nechápem ako sa niekto mohol zbaviť takéhoto pekného kúsku. Tento top bez rukávov som ulovila už cca rok možno aj dva spätne a už som ho použila v postíku, ktorý sme s Tomášom fotili v LA. Aj keď je to starší piece, rozhodla som sa ho sem zapojiť lebo krásne dopĺňa túto silnú top 5!
N37A7540 N37A75275.) Bodky! Verte či nie, bodky naozaj nemusím. No tieto 3/4 nohavice alebo kraťase majú niečo do seba! Je to hlavne tým, že mi sadli ako uliate, sú s vysokým pásom a tak isto aj ich dĺžka je a aj bude nesmrteľná! Vyzerajú celkom dosť retro, ale pri správnej kombinácií so sandálkami a veľkou oversize koženkou či riflovkou to vidím na veľmi zaujímavé kombo!
N37A7446N37A7426you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply