SECOND HAND #4

In: fashion
n37a4718-kopia

Po dlhšej dobe som konečne bola doma a tak som stihla aj naštíviť SECOND HAND. Jeden obchod, 5 kusov = 5€. Nová časť mojich druhorukých nákupov za 1€ je tu!
n37a4829n37a4806SUKŇA
Najprv na mňa zasvietili farby, potom materiál a keď som ešte zistila, že je to aj veľkosť S nebolo o čom. Aj keď pôsobí elegantne je na mne o niečo kratšia ako by mala takže to nie je úplne moja šálka kávy. Viem si ju však predstaviť v kombinácií s týmito Dr. Martens sandálkami, oversize riflovou bundou a každý veľmi rýchlo zabudne na dĺžku sukne.
n37a4873 n37a4879BIELE LANOVÉ ŠATY
Tieto šaty sú mojou najobľúbenejšou položkou z tohto ‘sekáč’ lovu. Sú ľahké, pohodlné, nevtieravo elegantné a pritom večne krásne čo znamená, že či si ich oblečem teraz alebo o 50 rokov, stále budú rovnako šik a pekné. Takýchto kúskov nikdy nie je dosť a hlavne za tú sympatickú cenu 1€ sa im odolať veru nedalo. K nim sandálky, veľkú shopping bag, klobúk a ide sa kde nás nôžky zanesú.
n37a4717 n37a4728VLASATÉ TRIČKO
V sekáči málo kedy nájdem pekné tričká. Najčastejšie natrafím na svetre, bundy a kabáty keďže tieto kúsky na rozdiel od nohavíc, tričiek atď… sedia skoro každému aj keď sú v rôznych veľkostiach. Toto tričko, ktoré je trošku “chlpaté” ma úprimne potešilo. Nie je to tak výrazný a originálny kúsok ani strihom ani farbou ale tými roztopašnými vláskami má niečo do seba. Plus ako krásne ide s riflovinou vidieť už z fotiek.
n37a4857 n37a4842BLACK&WHITE BODY
Body som v second-hande ešte v živote nenašla! Možno aj preto, že do chvíle kým “to” odtiaľ nevytiahnete netušíte či je to tričko alebo poprípade aj body. Bola som v tom, že je to tričko na ramienka no zostala som milo prekvapená. Body ako také má naozaj veľa výhod no pre mňa je najdôležitejšie, že drží tam kde má a nemusíte ho stále naprávať a zaprávať. Toto je ešte o niečo unikátnejšie jeho pletenou štruktúrou a prevedením čiernej a bielej farby. Kraťase s vysokým pásom, stiahnuté hrubým čiernym opaskom v páse a outfit je na svete!
n37a4793 n37a4767
FIALOVÝ TRENCH COAT
Veľkosť 42 no stále ho veľmi môžem! Tá farba, dĺžka a dvojrad gombíkov ma dostali! Je mi trošku veľký to je pravda ale ako dobre viete, o trošku (aj o dosť haha) väčšie veci mi vôbec ale vôbec neprekážajú! Hlavne ak ide o kabáty! Ako kabát je tiež dobrý ale skôr ho budem nosiť len ako taký plášť otvorený a dlhý, dlhý, krásne dlhý!

 you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply