MY SCHOOL UNIFORM #2

In: fashion
N37A2077

Môj život je teraz hlavne o škole, a tak každodenné školské outfity sú mojou neoddeliteľnou súčasťou. Vybrala som 5 mojich obľúbených za posledné 2 týždne, tak poďme na ne!

1. OUTFIT

N37A2019

Takto vyzerám, keď tu je naozaj riadna KOSA! Možno pripomínam snehuliaka, alebo že nosím tatovu bundu, no ja tento outfit milujem! V móde milujem funkčnosť vecí a málokedy som kvôli móde ochotná trpieť (preto napr. nenosím opätky 😀 )

2. OUTFIT

N37A2073

Mikina+sukňa+martensy. Toto je asi taká elegantnejšia verzia mňa, no zároveň strašne pohodlná a nesilená. Táto mikča od La Formela je základ môjho šatníka od dňa, kedy som si ju kúpila.

3. OUTFIT

N37A2134Tento kabát z Acne Studios som Vám ešte nepredstavila, lebo som ho mala zatiaľ len 1 krát, keďže je skôr na jesennú sezónu ako tú zimnú. Je to jeden z tých kúskov, o ktorých sa mi v noci sníva a jeho kúpou som si na istý čas splnila shopaholický sen. Všímajte si, že kúsky často opakujem, len v inej kombinácii, keďže nakupujem menej, no efektívne a vyhýbam sa trendom.

4. OUTFIT

N37A1965Za posledné dni je toto moja zimná klasika. Počas mojich lazy dní nosím veľa čiernej a šedej . Tento kabátik mám z našej školskej značky Individuals, je to veľmi zodpovedná značka, a to po všetkých stránkach. Je ušitý u nás na škole, je to 100% vlna a stál ma v zľave 50€.

5. OUTFIT

N37A2033
Aj keď sa veľa blond žienok vyhýba krémovej farbe, ja ju priam zbožňujem a hlavne, keď je jej čo najviac, ako napríklad tu. Je to moja druhá čierna a cítim sa v nej veľmi žensky a jedinečne. V tomto outfite už dominuje aj moja nová láska v podobe čierneho minimalistického a večného baťohu, ktorý som v sale vychytala o 700€ lacnejší ako bola jeho pôvodná cena.you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply