MY SCHOOL UNIFORM #1

In: fashion
N37A2347

Hľadám a hľadám kľúce v tej kabelke a viem, že tam určite musia niekde byť. Konečne ich vylovím a od tepla a sucha ma delí už len výťah. Pootočím kľúčom, rýchlo sa vyzujem aby som čo najskôr bola vo vykúrenej obývačke. Rýchlo sa prezlečiem do domácich teplákov a obrovskej mikiny do ktorej sa celá na gauči zababuším a prikryjem dekou. Moja láska mi už chystá obed a ja čakám s mobilom v ruke čo dobré mi pripraví A V TOMTO MOMENTE TO PRIŠLO! Čas kedy si uvedomím, že som opäť zabudla odfotiť svoj outfit of the day na blog pre moju novú mini rubriku MY SCHOOL UNIFORM. Za 4 mesiace čistého času čo som tu, sa mi na to podarilo spomenúť “až” haha 6 krát! To, že som tie fotky v počitáči už tak 20x stratila a aj 20x našla ma silno motivovalo dať prvú sériu tohto postíku von. Príde mi to ako zaujímavá rubrika z toho dôvodu, že často vidíte pripravované outfity, trendy na eventy a spolupráce pri ktorých som oblečené viac “strojene” no mňa samú zaujíma čo iní blogeri a ľudia nosia počas svojho basic dňa kedy nie sú pripravení na žiadne fotenie a pozornosť. Preto som teda vytvorila rubriku kde Vám chcem ukázať čo nosím ja, počas bežných školských dní a v čom sa cítim najprirodzenejšie. Niektoré sú ešte zo septembra a októbra takže sú tam aj letnejšie verzie. Dúfam, že táto rubrika poteší a budem sa snažiť k nej pristupovať zodpovednejšie a v ďalšom dieli by som chcela prísť s pekným okrúhlim počtom 10 (outfitov). Poďme na to!

Tento outfit som fotila v deň odovzdávania projektu takže v ňom zavážili 2 faktory: 1.) únava 2.) fakt, že vonku pršalo! Oranžová je moja najväčšia láska to už je svetu známe! Tak isto aj značka Bimba y Lola mi je srdcu blízku a tak som si dala šušťačku práve od nich, ktorá je celkom zaujímavo riešená a nehovoriac o oranžových detailoch. Nohavice sú tak isto od Bimba y Lola, ktoré sa nestratia v žiadnom outfite vďaka ich funky printu! No a školská taška samozrejme chýbať nemôže.

N37A2625                   bunda: Bimba y Lola, nohavice: Bimba y Lola, tenisky: Nike, batoh: Fjall Raven

Aj keď je čierna prvá farba, ktorú pri tomto outfite spozorujete nie je ani z ďaleka fádny, vďaka vrstvám a rozličným materiálom. Ladila som menej výrazné farby a nakoniec to vytvorilo celkom príjemnú súhru. Hlavným kúskom je mikina, ktorá je návrhárskym kúskom od českej značky La Formela.

N37A2814 legíny: ZARA, oversize T-shirt: H&M, mikina: La Formela, topánky: Dr. Martens

Niekedy mám chuť na viacej farebných kombinácií naraz a aj toto bol jeden z tých dní! Milujem kombináciu môjho ružového šálu Bimba y Lola a vlneného oranžové kabátu od Peti Poórovej! Vintage jeans spolu s Dr. Martens shoes tak isto ešte nikdy nič nepokazili! Strieborný opasok je z COS a kabelka ZARA, ktorú som si kúpila strašne dávno v Barcelone a už si nejaký ten čas uvažujem o jej vyradení no vždy príde chvíľa, kedy ju zas vytiahnem a dobre poslúži.

N37A2374kabát: Petra Poórová, rifle: Vintage, šál: Bimba y Lola, topánky: Dr. Martens, opasok: COS, kabelka: ZARA

Toto je jeden z tých lenivejších dní po 5 hodinovom spánku kedy som vôbec rada, že sa viem obliecť a už vôbec neriešim čo presne to bude. Tento vlnený sveter z NEHERA to vždy zvládne za mňa a v kombinácií k nemu pasujúcim nákrčnikom je to silné duo, ktoré bude vždy vyzerať božsky. K tomu moje školské rifle a školské New Balance tenisky, ktoré som si zamilovala vďaka ich pohodlnosti a taška GANT na dokumenty aby sa mi pekne rovné dopracovali až do školičky. Slnečné dni si žiadajú aj MIU MIU okuliare a taký veľmi jemný úsmev haha.

N37A2842sveter+nákrčník: Nehera, topánky: New Balance, taška: GANT, okuliare: Miu Miu

Tieto nohavice zo ZARA sa stali asi mojim najnosenejším basic kúskom počas skúškového obdobia. Pohodlné, ľahké, voľné a stále efektívne. K nim ladím kratšiu vintage koženú bundu keďže sú high waisted no a moje obľúbené Underground topánky, ktoré sú prekvapivo čím ďalej tým menej pohodlné. Zvykla som ich nosiť nonstop, neexistovali pre mňa iné topánky no od kedy som objavila New Balance, nedá sa to veru porovnávať. Hlavne ked v nich musíte zdolávať bežné, ľudské situácie ako ranný cezpoľný beh na električku.

N37A2326  nohavice: ZARA, batoh: Marc Jacobs, šiltovka: H&M, okuliare: Bimba y Lola, topánky: Underground

Posledný outfit si zaslúži synonymum snehuliak a bol to posledný outfit, ktorý som fotila cca týždeň späť čo napovedá tomu, že teploty neboli práve plusové a tak som sa snažila zakryť všetko čo sa dalo. Čiapku som mala stiahnutú až tesne nad viečko ale keďže som vyzerala ako tuleň tak som sa rozhodla trošku zapodvádzať a prestylovať ju. Dúfam, že mi bude tento hriech odpustený. Bunda je z H&M a je vyplnená perím. Bola to tá najlepšia investícia keďže je to naozaj taký môj prenosný radiátor. Jediná vec, ktorá mi na nej chýba je kapuca ale hovorím si, že nič nie je dokonalé a tak jej odpúšťam.

N37A2366bunda: H&M, čiapka: ASOS, šál: Gucci, nohavice: ZARA, topánky: Dr. Martens, batoh: Marc Jacobs, rukavice: Bimba y Lola


you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply