REBELIOT SOCKS

In: fashion, Meet models, Q/A
N37A4591

Asi každý z ľudí, ktorých osobne a bližšie poznám, si prešiel( nazvime to) ponožkovou mániou. Do tejto skupiny ľudí pripisujem aj samú seba. Nikdy v minulosti som si na ponožkách nepotrpela viac ako za posledný rok a pól od kedy som spoznala môjho priateľa, ktorý ma touto veľmi nákazlivou chorobou nakazil. Počas výpredajov sa to samozrejme len zhoršilo a pri každej návšteve nákupného centra som sa vrátila minimálne s 1 novým párom farebných ponožiek. Som estét úplne vo všetkom a preto sa nečudujem, že hľadám krásu aj v samotných ponožkách. Aj tie predsa tvoria časť outfitu a o človeku prezrádzajú celkom dosť. Najväčším zistením podľa stavu ponožky bude asi to, či je daná osoba čistotnej povahy a či sa rada o seba stará. Ak sa zas pozrieme na farbu a vzor ponožiek, dá sa zistiť či je osoba hravá a so zmyslom pre humor. K čiernym ponožkám pripisujem konzervatívnosť a eleganciu. Mohla by som pokračovať do nekonečna no základ tejto ponožkovej mágie som vám  prezradila a tak pokračujeme ďalej. Ako som už v predchádzajúcich článkoch spomínala pri kúpe vecí sa už nedávam oklamať ich vizuálnou položkou ale pozorne si vyhľadám z akého materiálu je vec vyrobená a čo ja na tom svojom peknom telíčku budem vlastne nosiť. Ani ponožky nebudú výnimkou a  nemali by byť PRÁVE ponožky tie na ktorých materiáloch záleží najviac? Či už nadmerné potenie (tým pádom aj zápach), alebo svrbenie na chodidlách, ktoré sú celý deň uzavreté v topánkach, môže byť ten najnepríjemnejší pocit ever. Pre všetky tieto spomenuté dôvody som sa vám rozhodla predstaviť značku REBELIOT, ktorá ma veľmi očarila a dodnes neverím, že jej zakladateľom je práve Slovák (Jaroslav Filip) a som na to patrične hrdá. Nie, že by som Slovákov podceňovala ale tak kvalitný (či materiálovo alebo dizajnovo) slovenský výrobok pomer cena, výkon som už dlho nezažila. Ak ste toto ešte ustáli tak teraz si už naozaj pripravte stoličku. Ich web je tak profesionálny, že dokonca každá ponožka má vlastné meno. Takže Áno značka REBELIOT je pre mňa to pravé. Dizajn je jedinečný, strašne funky a to ma baví. A ten fakt, že to neostáva len pri dizajne ale ponožky sa skladajú z 90% bavlny ma naozaj teší a držím takto úprimne tejto značke palce! A ešte pred tým ako sa pustíte do fotiek: Práve dnes sa spustil zimný výpredaj a na ponožky je 20% zľava tak šup šup nech už ich máš aj ty doma a nech aj tvoje chodidielka si môžu dopriať ten pocit, ktorý zažívam práve ja s týmito ponožkami na nohách. 🙂

N37A6573 copy

Vaše ponožky nie len vyzerajú, ale aj materiálom predbehli bežné ponožky.
Bol materiál od začiatku na 1. mieste?

Použitie čo najväčšieho podielu bavlny pri zachovaní určitých vlastností bolo rovnakou podmienkou ako aj výroba na Slovensku. Mohli sme sa vybrať cestou možno o niečo dlhšej výdrže, a použiť veľké množstvo umelých vlákien, avšak pre nás bolo podstatné, aby boli ponožky čo najpríjemnejšie a najprirodzenejšie na nosenie.

Odkedy značka REBELIOT existuje a kto ju založil?

Eshop sme spúšťali v auguste 2015 po viacerých odkladoch. Značku som založil ja sám a takmer všetko okrem fotiek, s ktorými mi pomáhala moja priatelka, je to moja práca. Bola taktiež mojou mentálnou podporou za čo jej veľmi vďačím.

Prečo ste sa rozhodli na trh príjsť práve s PONOŽKAMI?

Pred viac než troma rokmi som objavil zaujímavú značku ponožiek z Francúzska, ktorá ma veľmi zaujala. Nikdy pred tým som sa o ponožky nezaujímal no v podstate hneď som dostal nápad, že také niečo chcem aj ja. Okrem toho, že sa dá s týmto produktom robiť zaujímavý marketing, sú ponožky každodennou súčasťou takmer väčšiny ľudí. Práve to ma presvedčilo, že sa do toho oplatí ísť.
N37A4569N37A4647

Vaša značka pôsobí veľmi zahranične. Plánujte expandovať aj do zahraničia?

Zatiaľ je pre nás podstatný trh SR/ČR no v podstate od začiatku si je možné naše ponožky objednať do celej Európy. Preraziť tam ako nová maličká firma je o to ťažšie, ale stále sme len na začiatku a pred nami je ešte kopec práce.

Môžeme nájsť REBELIOT aj v kamenných obchodoch alebo ide čisto o online záležitosť?

Pôvodný plán bol predávať výhradne online, avšak záujem o naše ponožky prejavil obchod Varsity Project v Bratislave. Svojím štýlom a ponukou tovaru nás zaujal a dohodli sme sa. Momentálne je to jediný obchod, kde sa Rebeliot ponožky dajú kúpiť, no už teraz hľadáme ďalšie kamenné obchody aj mimo SR, ktoré nás rovnako zaujmú.

Ráta sa v budúcnosti s rozšírením sortimentu aj na iné produkty alebo bude značka REBELIOT len ponožkový brand?

Určite chceme rozširovať našu ponuku. Okrem ešte väčšej ponuky ponožiek chceme postupne zavádzať aj ďalšie produkty. Všetko ale má svoj čas,  a ako som už spomínal, sme ešte len na začiatku.
N37A4628N37A4656

Prečo názov REBELIOT?

O názve som rozmýšľal možno aj viac ako rok. Keď som si vytváral myšlienkovú mapu slov, ktoré charakterizovali to, aká ma byť tá značka, tak mi stále vyčnievali slová “rebel” a “riot”. A tak som ich spojil a vznikol názov rebeliot 🙂

Milujem farby, ktoré ste vybrali a milujem, že každá ponožka má vlastný a výstižný názov. Bude aj nová kolekcia plná farieb a hravých vzorov?

Áno, plánujeme ďalšiu kolekciu, ale zatiaľ je to v štádiu návrhu modelov. Chcem aby druhá kolekcia bola ešte zaujímavejšia a lepšia po každej stránke 🙂
N37A4599N37A4673
web – www.rebeliot.com/sk/                                       instgram – www.instagram.com/rebeliot_socks/you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply