New in my wardrobe! #2

In: fashion, Natallipa tips
N37A5406

Vítam Vás v mojom šatníku! V tomto postíku by som Vám rada predstavila 5 nových kúskov, ktoré mi v ňom pribudli a ktoré nadovšetko zbožňujem. Ako som už viackrát spomínala, nenakupujem v žiadnom fast fashion obchode a za posledný rok a pol som si v nich nič nekúpila a ani neplánujem. Kupujem si teda menej, no zato večné a kvalitné kúsky, ktoré ma za jednu sezónu neomrzia. Týchto 5 kúskov som si kúpila za obdobie 6 mesiacov a sú to jediné kúsky, ktoré mi v šatníku pribudli (ak nerátam spodné prádlo alebo ručne štrikované rukavičky z fair trade vlny od mojej babičky). Je v tomto prípade podľa Vás menej viac? Preferujete si kúpiť 5 tričiek v ZARA alebo jedno poriadne? No, poďme sa radšej pozrieť na tie spomínané zlatíčka!

Nesmrteľný batoh

O tomto batohu z Acne Studio ste ma presvedčili Vy, keď skoro 600 z Vás hlasovalo na mojich instastories za jeho kúpu! Kúpila som ho v 70% zľave a považujem to za veľmi dobrú kúpu, keďže je to naozaj batoh, ktorý sa dá nosiť so všetkým a všade. Je z veľmi jemnej kože a zdobí ho žltá ovčia srsť, ktorá mu dodáva veľmi veselý nádych.N37A5005 N37A5011

Keď sa sen stane realitou…

Vyhrala som lotériu? NIE. Mám bohatého milenca? NIE. V tomto prípade platí, že kto hľadá a číha, ten nájde. Tiet DIOR tenisky som si kúpila tu v Amsterdame v jednom vintage obchode, kde bohaté manželky futbalistov a politikov nosie svoje zboží a predávajú ho (v porovnaní s original sumou) za smiešny peniaz. A tak už sú moje. Snívala som o nich, odkedy som ich videla na móle a stále neverím, že ich mám. K tomu ešte tá kombinácia ružovej a oranžovej, ach. Krása.
N37A5017 N37A5026

Masterpiece

Sales. Sales. Sales. Aj tento kabát z Acne Studios som vyčíhala v 70% zľave, no a nedalo sa mu povedať NIE. Nie je to zimný kabát a preto som ho zatiaľ mala len 2x, no už za chvíľku nastane jeho čas. Nikdy by som nepovedala, že si ešte kúpim niečo s leopardím vzorom, no v tomto prípade je to výnimka potvrdzujúca pravidlo a teda aj leopardí vzor dokáže vyzerať bravúrne.
N37A5091N37A5104

Školská uniforma

Mikča z GANT je presne ten kúsok, ktorý potrebuje mať v šatníku každý študent. Ľahká, praktická, kvalitná a večná! Kúsok, ktorý kúpiš a nosíš ho, až kým sa nerozpadne! Firma spĺňa ekologické požiadavky, poctivo platí svojich zamestnancov a spolupracuje s Waterkeeper Alliance pre šetrenie vody.
N37A5069 N37A5088

Až po krk

Tento nákrčník z NEHERA (len v čiernej farbe) ste na mne už videli 1000x. Nosím ho každý deň a je to ten najpraktickejší doplnok na celom svete. A tak som si ho musela zaobstarať aj v inej farbe. Rozhodla som sa pre túto krémovo bielu a už sa neviem dočkať, ako ho skombinujem. Je vyrobený na Slovensku z panenskej vlny.
N37A5043N37A5056you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply