New in my wardrobe! #1

In: fashion
N37A3531
Aj keď nenakupujem ani zďaleka tak často ako som zvykla,  keď som bola menšia, stále som žena a sem tam sa stane, že mi do šatníka pribudnú nejaké tie nové kúsky. V outfit postoch som Vám vždy schopná ukázať len jeden look, a teda sú veci, ktoré som si počas leta zaobstarala a Vám ešte nepredstavila. Preto som sa rozhodla spraviť túto novú rubriku, kde Vám z času na čas predstavím novinky z môjho šatníka. #1 poďme na to !
 1. NEHERA sukňa
 V tomto vydaní budete mať možnosť vidieť viacero ružových odtieňov, lebo od mojej neláske k ružovej farbe, to prešlo až k jej zbožňovaniu. Táto púdrovo ružová sukňa od slovenskej značky NEHERA je vyrobená z vlny. Má veľmi zaujímavý tvar, krásne detaily v podobe maxi vreciek a jednoznačne ju označujem za never out of style, a teda večný kúsok, ktorý budú dediť ešte aj deti mojich detí (ak nejaké deti budú :D).
N37A35382. MIU MIU kabelka
 Už 5 rokov tajne snívam o MIU MIU kabelke a tento rok som si rozhodla tento sník splniť na moje 22. narodeniny. Vybrala som si túto strednú veľkosť, ktorú využívam asi najviac, no a opäť odtieň ružovej farby, ktorý je ale tak jemný, že sa dá naozaj ladiť skoro ku všetkému.
N37A35493. Šaty COS
 Čím ďalej častejšie dopĺňam do svojho šatníka kúsky na tento štýl. Decentné, elegantné, jednoduché a ženské. Je príjemný pocit mať v šatníku aj farebné výstrelky, ale aj presný opak k tomu, ako sú napríklad tieto šaty z Collection of Style. Vidno, že už starnem – haha.
N37A35444. Hodinky TOUS
 Hodinky nenosím už približne 4 roky, no tieto z TOUS ma očarili, akonáhle som si ich dala na ruku. Sú veľmi dievčenské a hravé,  no ich kombinácia farieb, materiálu a faktu, že sú ešte aj digitálne, im dáva všetkú tu funkčnosť, ktorá mne, ako študentke, vyhovuje.
N37A3553 5. Karl Lagerfeld tričko
 Som chovateľ dvoch rozkošných mačičiek, a to sa často odzrkadlí aj v mojom šatníku. Či už na tričku, kabelke alebo teniskách, mačičky sú moja srdcovka a všetko, čo nesie ich tváričku a ušká, má na mňa veľmi zlý vplyv, lebo to vždy skončí v mojej skrini. Lagerfeld vedel prečo to robí, keďže mačky miluje pomaly každý druhý človiečik na tejto planéte. Ani sa nečudujem. Keď sa tie moje na mňa vrhnú, celá sa roztečiem aké su cute!
N37A3529


you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply