Natallipa x MOMA

In: fashion, Meet models, Q/A
N37A2083

Netrvalo dlho a máme tu v poradí druhú blogerskú kolaboráciu. Tento krát mi bolo potešením sa stretnúť a spolupracovať s Martinou Horňákovou, ktorú poznáte pod prezývkou MOMA z blogu www.momahornakova.com.
Moma pôsobí na scéne ako blogerka no aj ako vlogerka na YOUTUBE. Toto sympatické dievča určite stojí za sledovanie a to vám potvrdí aj jej nespočetné množstvo followerov. Ako sa jej blog príjemne číta, tak isto sa jej vlog aj dobre počúva! Bež, kukni a posúď sám!
Moma ma prekvapila svojim dobrosrdečným vyžarovaním a zmyslom pre humor. Dúfam, že sa naskytne ešte veľa spoločných eventov a projektov!

Tentokrát naša téma je vám asi všetkým jasná! Ako povinný piece sme si zadali koženú bundu, ktorú už stačilo len doladiť a to každá podľa svojho gusta. Teraz vás už nechám prečítať niečo viac o tejto kráske v rozhovore, ktorý nájdete nižšie 🙂
Enjoy

BLOG : www.momahornakova.com
INSTAGRAM : http://www.instagram.com/martinahornakova
FACEBOOK : http://www.facebook.com/martinamomahornakova
YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/momahornakova
N37A2128

Pod aký štýl by si zaradila svoje módne chúťky, čo by si si na seba nikdy nedala a ak by si si mala vybrať 1 jedinú obľúbenú značku, ktorá by to bola?

V mojom šatníku prevažuje najmä čierna farba a veľké voľné jednoduché strihy, ktoré sa dajú dobre kombinovať s čímkoľvek. Potom sú tu aj výraznejšie kúsky, keď potrebujem outfit oživiť. Nikdy by som si na seba nedala topánky na štýl ugg boots a obľúbená značka bude určite Urban Outfitters.

3 kúsky, ktoré v tvojom šatníku nemôžu bezpodmienečne chýbať a prečo?!

Čierne predĺžené tričko, lebo sa hodí ku všetkému, čierna biker jacket, lebo sa dá skombinovať s množstvom outfitov a čierne skinny jeans, lebo tie by mala mať vo svojom šatníku každá!
N37A2039

Ak by si šla na skrátenú verziu cesty okolo sveta, ktoré mestá, štáty by tam nesmeli chýbať?

California, New York, Taliansko a Japonsko, ktoré by som veľmi chcela navštíviť pre jeho šialené vychytávky!

Mesto, v ktorom si vieš predstaviť život, bez ohľadu na nereálnosť?!

Los Angeles, lebo si získalo moje srdce, konkrétne Hollywood Hills a život ako z rozprávky, haha.
N37A2083

Potrpíš si na zdravej strave? Ak áno, poraď nám nejaký chutný receptík, ktorý obľubuješ.

Aaano, potrpím a najmä na bezmäsitej strave, lebo zvieratká nie sú určtené na jedenie! Množstvo receptov, ktoré som si obľúbila môžu čitatelia nájsť na mojom blogu v sekcii stayfitwithmoma.

Patrí šport k tvojim hobby?

Určite áno, snažím sa byť aktívna najviac, ako to ide. Navštevujem fitko minimálne 4krát v týždni, všade chodím podľa možností peši a volím schody pred eskalátormi či výťahmi.
N37A2101

Obľúbený film?

New Year’s Eve a Lol – typické americké klasiky čisto pre baby, but I’m not ashamed at all!

Interpret, ktorého máš rada a interpret, ktorého nemusíš?

Poslednú dobu som si obľúbila najnovšiu tvorbu Justina Biebera, ale taktiež mám veľmi rada Eminema, výrazný hlas Miley Cyrus a na našej scéne to je Majk Spirit. A čo sa týka neobľúbeného interpreta – taký asi ani nie je:)
N37A2096

Ako si sama povedal, točenie vlogu zaberá veľmi veľa času. Ako vyzerá tvoj denný harmonogram a ako sa to dá všetko stihnúť?

Veru zaberá! Najrpv video vymyslím, spíšem si scenár, natočím a potom niekoľko hodín edituje. Niekedy to zaberie viac, ako jeden deň. To isté s blogom – kým niečo odfotím, vyberiem, upravím a napíšem článok, vyžaduje to trpezlivosť a množstvo času. Našťastie ma to baví a pokiaľ to tak bude, nebude mi obetovaný čas robiť problém!:) Väčšinu dní v ťýždni sa venujem práci, športu a medzitým sa snažím stíhať plniť úlohy do školy a venovať sa priateľovi.

3 rules, ktoré by si ľuďom odporúčila ak chcú mať kvalitný youtube channel.

Nevzdávať sa po zlej odozve a vylepšovať nedostatky. Byť prirodzeným a najmä robiť to pre zábavu!
N37A2050 N37A2060you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply