MY PERSONAL WISHLIST

In: Natallipa tips
n37a8039

Áno. Tipy na darčeky tu už boli no to boli skôr rady odo mňa pre Vás a čo som pokladala za vhodný darček. Tento WISHLIST je však o tom čo by som si pod stromčekom želala JA alebo po čom v poslednej dobe tak pokukujem a čo si plánujem v budúcnosti zaobstarať. Zároveň sú to aj tipy pre ľudí, ktorí nestíhajú nič ako ja a aj pre mojich milujúcich rodičov. Ahoj mami, ahoj oci pokukajte čo pekné tu je a myslite na to aká som dobrá dcéra! Poďme na to!

NIKDY ICH NEMÁM DOSŤ
Po týchto Fendi okuliaroch s názvom Orchidea túžim už 2 roky. Keďže je to už staršia kolekcie silno dúfam, že čo chvíľa nechvíľa budú v zľave kde po nich rýchlo skočím. Nie sú dokonalé? Asi budem dizajnérka cez eyewear lebo ma neskutočne vzrušuje všetko okuliarové. 😀
post-6MOJA PRVÁ LÁSKA
Harry Potter!!! Áno, aj moja prvá láska bol práve Harry! Milujem všetky knihy, všetky filmy jednoducho celý ten príbeh plný kúziel a keď sa to pred pár rokmi skončilo, v srdiečku mi umrela malá časť môjho detstva! Ale ON je SPÄŤ! Teraz nemyslím toho, ktorého meno sa nevyslovuje ale HARRY je SPÄŤ! Hneď prvý deň ako táto kniha vyšla von som bežala do kníhkupectva no keď som zistila, že to je divadelná hra tak som ju nechala tam. Ale idem sa po ňu vrátiť lebo je jedno, aký to je žáner. Je to ďalšia časť, ďalšie pokračovanie a mňa by to asi zožieralo keby som nevedela čo je v nej haha.
harry-potter-and-the-cursed-childTEPLÁ VLNKA
Po hrozivom minulo-týžďňovom zistení, že všetky moje aj Tominove zimné čiapky sú vyrobené zo 100% Acrylic som si povedala A DOSŤ! Fujky acrylic, fujky! Ide sa kupovať poriadna čapica z vlny! Tak som našla čo som hľadala je od značky ACNE a majú najkrajšie farby (aj moju oranžovú). Moc sa mi momentálne nechce dať za ňu 100€. Predsa len je to čisto zimný produkt nehovoriac o tom, že Boh vie ako v nej budem vyzerať a tipujem, že to nebude úplne ten najkrajší pohľad. Dôležité je, že je to vlna a bodka.
post-3VIANOČNÝ ŠALÁT
Ak ešte náhodou značku známej blogerky The Blonde Salad nepoznáte, je to zaujímavý tip. Jej botičky sú okaté a na zožranie a ja si už dlhšie brúsim zuby na tieto kotníkové čižmy.
post-4KARLOS 
Karl je tu s jeho zimnou kolekciou s názvom 
WINTER HOLIDAYS a ja z nej niečo musím mať lebo je to najviac CUTE! Rozmýšľam buď nad touto mini mačičkovskou kabelkou alebo mačičkovskými klapkami na uši! Nech to dopadne akokoľvek určite budem spokojná! Mami ak sa nevieš rozhodnúť nebránim sa ani obom možnostiam spolu pod jedným stromkom!
45324315vx_15_f
MADE IN ČR

Ak ste si vedomí, čo sa deje vo svete alebo poznáte kampaň WHO MADE YOUR CLOTHES tak určite viete, že najlepšie čo sa dá robiť je podporovať tvorcov z EÚ. Prinášam Vám unikátny typ a za dostupné ceny. Je to značka LA FORMELA zo susednej Českej republiky a ich kúsky sú prudko originálne no predsa veľmi ale veľmi nositeľné. Mňa už pod stromčekom čaká táto mikinka (mami o ničom neviem neboj) a mám z nej strašnú radosť! Je 100% z bavlny, vyrobená v Českej republike a dá sa prať v pračke. Čo viac si želať.

20160903_MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHIONWEEK SPRING SUMMER 2017  VAN GRAAF JUNIOR FILIP LA FORMELA

SHINE BRIGHT 
Žena a diamanty. Nič nevyznie tak veľkolepo ako toto silné duo. Žena a kuchyňa? Žena a auto? Nie a nie! A ja som prvý krát tento rok po nich zatúžila. Hovorím o veľmi malinkom a jemnom kúsku. Rozhodujem sa medzi týmito dvoma prstienkami z TOUS. Začalo sa mi páčiť viac biele zlato ako žlté ale takto v kombinácií oboch to vyzerá okúzľujuco, čo poviete!? Ešte som sa úplne nerozhodla, že ktorý to presne bude ale asi už nevydržím dho odolávať.
post-2WESTHOOD
Zaťažená na Vivienne Westwood kabelky som už dlho no som zvyknutá na ako taký “jej štýl”. Táto je však úplne odlišná! Je to jej najnovšia kolekcia a obsahuje plno nových tvarov a farieb. Teraz čakám kým ju opäť doplnia do CUBE lebo sa pravdaže hneď vypredala a to som závahala len na jeden, jediný deň haha! Tie farby, tvar + cvoky = božské kombo!
snimka-obrazovky-2016-12-20-o-18-40-48you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply