MARCH FAVORITE PRODUCTS

In: beauty, Natallipa tips
N37A5856_1

Aké sú moje nové beauty vychytávky? Poďme na to!

Paletka Naked 3 od Urban Decay

Naked paletky všade boli aj všade budú lebo sa ich nedá nemilovať. Moja najnovšia je Naked 3, ktorej som prišla na chuť až moc rýchlo a za posledný mesiac je to jediná paletka, ktorú som chytila do ruky! Veľmi jemné, elegantné odtiene, ťahané do ružova, tvoria predsa základ ženskej dennej rutiny.
N37A6198

Rúž od Chanel

Ak ide o dream rúž tak by to bol práve odtieň, ktorý spája dokopy moje dve najobľúbenejšie farby a to červenú a oranžovú. A to sa práve stalo! Novinka S/S 2018 od Chanel prináša tento nádherný tekutý no matný rúž! Dokonala farebná súhra, spolu s dokonalou pigmentáciou.
N37A6181

Balzam na pery od Mylo

Nie je balzam ako balzam! Ak ešte niekto z Vás používa Labello, prečítajte si nasledovné riadky! Labello obsahuje latky, ktoré Vám pri pravidelnom používaní spôsobujú, že sa Vám pery častejšie a rýchlejšie vysušujú, aby ste boli nútení kupovať si ho stále dookola a používať ho čím viac. Ak teda hľadáte balzam, ktorý Vás naozaj zbaví suchých pier, hľadajte ho medzi naturálnou kozmetikou. Skúsila som už mnohé (najmä od Lavera) no tomuto Slovenskému výrobku sa doposiaľ nič nevyrovnalo! Naozaj nejde len o nádherne zabalený produkt (ktorý konečne nie je v plaste) ale ide o balzam, ktorý obsahuje len prírodné olejčeky a konkrétne tento je aj s marakujou. Tá jeho vôňa a konzistencia je priam božská. Stál okolo 6€ no je ho tam naozaj požehnane. Už ho mám viac ako pol roka, používam ho každý deň a mám ešte viac ako polku pred sebou. Ja som ho kúpila úplne neplánovane v predajni Nosené no nájdete ho aj na ich stránke.
N37A6132

Maska na tvár od Cremorlab

Každá z nás z času na čas oceníme poriadny beauty time. Ja mám svoju piatkovú rutinu, ktorá obsahuje práve jednorazovú masku no a dlho som hľadala tú pravú. Niektoré mi všade stekali, niektoré ma dokonca aj svrbeli. Pri týchto, od značky Cremorlab, ostávam už nejaký ten čas a sú naozaj perfektné! Sú veľmi jemné na moju citlivú pokožku a mám z nich nádherne napitú, hydratovanú pleť. Masky zakúpite na SR a v ČR v predajniach FAnn Parfumerie.
N37A6190

Ochranné laky od Mavala

Pochopila som, že je úplne jedno aký drahý lak si kúpim lebo jeho dokonalá, hladká vrstva vydrží tak maximálne štyri dni. Hľadala som riešenie a idem ho tu s Vami zdieľať! Tieto dva Mavala laky a to konkrétne Top Coat a Base Coat sú moje kamarátky, už nejaký ten čas. Sú priehľadné, takže výber laku je na Vás. Ony sa len starajú o to, aby Vám lak vydržal minimálne týždeň a dodávajú efekt gélových pazúrikov. Kupované vo FAnn Parfumerie.
N37A6224

Lipová sada od Nobilis Tilia

Nevedela som sa rozhodnúť, ktorý z týchto dvoch produktov mám radšej a tak Vám predstavujem oba. Táto nová Lipova rada od Nobilis Tilia je to, čo mi robí môj večer aj ráno krajším. Gélovú čistiacu emulziu používam na celkové čistenie pleti a aj odstraňovanie makeupu. Nanášam si ju priamo v sprche a hneď ju aj so všetkými nečistotami zmyjem. Ráno používam tento veľmi jemný rozjasňujúci krémik, ktorý je na pleť s prvými príznakmi starnutia. Ak neviete ako vonia lipa, tak ani ja som nevedela. Vonia ako čistá harmónia a relax.
N37A6119

Odličovacia špongia od ELLE

Ak už aj Vás omrzelo denne vyhadzovať jednorazové odličovacie tampóniky, mám pre Vás riešenie. Táto odličovacia špongia je perfektný výmysel! Každý večer v sprche sa s ňou odlíčim, hneď ju aj v rukách vyperiem no a do rána je ako nová. Mäkučká a čistučká, pripravená na novú misiu! Hubku zakúpite vo FAnn Parfumerie.
N37A6184you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply