HOLIDAY PACKING LIST

In: beauty, Natallipa tips
N37A8494

More, slnko, pohoda! 3 slová, ktoré sa silno spájajú s letom! Keďže naše krásne Slovensko nám to prvé a najhlavnejšie vybaviť nevie, sťahujeme sa mi za ním a tak prichádza ten čas poriadne sa zbaliť. My odchádzame v nedeľu na dovolenku a tak Vám idem ukázať pár kúskov, ktoré mne na dovolenke tento rok chýbať nemôžu. No a niektoré by nemali ani Vám!

1.) Opaľovací krém
Ja, ako človek s veľmi citlivou pokožkou, som vyskúšala už mnoho opaľovacích krémov. Z lekárne som vyskúšala už skoro všetky značky. Z niektorých som sa vyhádzala a pri niektorých ma zas opakovane spálilo, keďže ich vodeodolnosť bola slabá. Potom som videla jedno video, v ktorom porovnávali kvalitu opaľovacích krémov a zarazilo ma, že najlepšie výsledky mali tie najlacnejšie z DM a Lidlu. Tak som skúsila tie. Žiadny výsyp a ani ma nespálilo. Začala som si však zisťovať  ich zloženie, ktoré bolo veľmi umelé a zaťažujúce pre ľudskú pokožku. Celkovo som prešla na prírodnú kozmetiku a tak som sa rozhodla vyskúšať aj opaľovací krém z naturálnej rady.  Odporúčam hlavne značky Lavera a Weleda, sú na prírodnej báze a okrem toho, že Vás dostatočne ochránia a neškodia Vám, ešte sú aj účinne vodeodolné.
N37A83372.) Masky od Nobilis
Masky na tvár od Nobilis, ktorých obsah je tak isto na čisto prírodnej báze, majú v sebe všetko, čo Vaša pleť v tomto namáhavom, teplom období potrebuje. Ja osobne používam tú avokádovú, ktorá je určená pre citlivú a suchú pleť. Maska sa správa ako krém a tak ju netreba vôbec zmývať a teda Vaša pleť z nej vyťaží maximum. Používam ju 1x do týždňa a už po prvom použití je Vaša pleť mäkkučká a hydratovaná. Ak máte mastnejšiu pleť, odporúčam čistiacu tužebníkovú masku.
N37A83603.) Šperk
Na dovolenke sa vyhýbam náramkom a náhrdelníkom a sústredím sa len na malé náušnice, ktoré si nemusím pred kúpaním dávať dole. Tieto od TOUS sú to, čo leto potrebuje: zábava, farby a materiál oceľ, ktorý nepoškodí ani slaná voda.
N37A84284.) BB cream
Zabudnime na ťažké make upy! Nechajme pokožku vydýchnuť no a keď to treba, siahnite po BB creame, ktorý je ľahký a teda pokožku nezaťažuje a póry necháva dýchať. Ja už som 2hé leto spokojná s BB creamom od Clarins, ktorý zoženiete vo FAnn parfumerie. Krémové zloženie zaručí, že sa Vám rýchlo a ľahko nanesie. Má ochranný faktor 25 a teda ho môžete využiť na miesto opaľovacieho krému.
20170718-N37A85355.) Miu Miu
Moje najlepšie kamarátky, lásky a manželky zároveň! Najnovšia kolekcia Miu Miu na www.eyerim.sk mi vyrazila dych ich extravagantným vzhľadom a príjemnou kombináciou netradičných farieb! Vďaka ich ľahkému rámu a priehľadným sklám ani nemáte pocit, že na očiach máte okuliare.
N37A84536.) Obaľ na pas
Môj pas si už prešiel všeličím! Už ochutnal aj kečup v Mcdonalde, aj slanú vodu v Jadranskom mori. Tento rok som si povedala, že už ho nebudem trápiť a tak som z neho spravila fešáka vďaka tomuto cestovnému obalu od Karlita.
N37A84757.) Minerálna voda
Toto je MUST HAVE každého leta! Vyčistím si pleť micelárnou vodou a už sa neviem dočkať,  kedy si môžem streknúť niečo ľadové a mokré na prehriatú pokožku. Používam značku Avené, no momentálne nebola, tak som zvolila LA ROCHE-POSAY. Samozrejme, je to úplne jedno. Dôležité je, že je to príjemné osvieženie a chráni pokožku pred voľnými radikálmi.
N37A83468.) Šľapky
Bez crazy, farebných, glitrových alebo huňatých šľapiek to toto leto jednoducho nefunguje. ALE! Takéto lacné plasťáčiky z pevného plastu na dlhé prechádzky určite neberte! Na 99% Vás veľmi nepekne a bolestivo otlačia! No len tak na promenádu alebo na večeru je to voľba číslo 1.
N37A83709.) Nádobky
Moja odličovacia voda ma 500ml,  tak isto ako moja micelárna voda, no a krém na ekzém mám v obrovskej tube, ktorá mi vždy rada zašpiní moju obľúbenú kabelku. Je tu riešenie! Nenoste na dovolenku kozmetický kufor, ale radšej si odlejte len množstvo, ktoré reálne za tých 10 dní aj budete potrebovať. Konkrétne toto balenie som zohnala vo FAnn Parfumérie, v ktorom je naozaj všetko, čo potrebuje.
N37A839110.) Kabelka
Kabelka na pláž alebo večer do mesta sa nachádza asi v každom kufri. Tento rok so mnou cestuje toto “deravá” kabelka od TOUS. Už len pri pohľade na ňu sa vidím na pláži s Mojitom v ruke.
N37A8473you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply