HAIR PRODUCTS

In: beauty, Natallipa tips
N37A4112

V dnešnej dobe je na trhu neuveriteľné množstvo produktov na vlasy a tak je pre mňa osobne dosť ťažké sa zorientovať a vybrať si tie pravé. Avšak za 20 rokov môjho života som si našla pár, ktoré veľmi obľubujem a stále sa k nim vraciam. Práve tieto som sa vám rozhodla predstaviť. Najprv niečo k mojim vlasom. Mám prirodzene rovné vlasy a objem im vydrží len veľmi krátko. Preto hľadám produkty, ktoré moje vlasy veľmi nezaťažia a nezamastia.
N37A4098LAK NA VLASY SEBASTIAN – Professional RE-SHAPER

Lak na vlasy vo všeobecnosti denne nevyužívam no ak sa nájde nejaká príležitosť tak vždy volím tento. Konkrétne tento je označovaný za STRONG HOLD no aj tak mám pocit, že pri tom ako mi perfektne zafixuje vlasy mi ich nezlepí a dodáva im potrebný lesk. Po používaní STRONG HOLD lakov na vlasy som mala vždy tendenciu si vlasy po evente umyť no tento mi na vlasoch nevytvára tú nepríjemnú lepkavú vrstvu a preto by som ho dokázala používať aj denne.
N37A4100

TVORCA OBJEMU A KUČIER –  SEMÍ DÍ LÍNO Diamante Illuminating
STRONG MOUSSE firm hold

Táto pena, tužidlo je pre mňa úplny zázrak. Je milión tužidiel, ktoré vám sľubujú kučery no jediné, ktoré mi kedy na mojich vlasoch fungovalo je práve toto. Prvý krát mi ho aplikovala jedna španielska hair stylistka na jobe pre nemenovaný magazín v Španielsku pred 2ma rokmi a od vtedy ho používam aj ja. Naozaj podporuje tvorbu kučier, takže si ho vždy aplikujem do mokrých vlasov a buď natočím alebo spravím malé copíky. Kučery na mojej hlave sú na svete! Alebo aplikujem do mokrých vlasov a spravím si na hlave len drdol a po usušení a rozpustení mám vždý krásny objem. Vrelo odporúčam!
N37A4101

ŠAMPÓN A BALZAM – BIO LOGONA naturkosmetik

Tento šampón a balzám obsahuje Bio Argan oil a vlasy skvele vyživuje a dodáva lesk. Odporúčam aj na farbené vlasy! Mne osobne veľmi pomáha aj proti masteniu vlasov. Po použití mi vydržia vlasy čerstvé a hebké.
N37A4102

ŠAMPÓN A BALZAM – LAVERA A SANTE Naturkosmetik

Túto kombináciu používam práve teraz a už nejakú tu dobu a v najbližšej dobe ani neplánujem zmenu keďže som veľmi spokojná ako so šampónom tak aj s balzámom. Šampón obsahuje víťažky s pomarančou a zeleného čaju a preto moje vlasy nie len hydratuje ale aj ošetruje. Tak isto je to šampón, ktorý sa zameriava na objem a tak je to pre mňa liečba aj styling v jednom. Má príjemnú sviežu vôňu a veľmi ľahko sa aplikuje a zmýva. Balzam má kokosovú vôňu a aj po opláchnutí necháva na vlasoch jemný kokosový povlak ale v tom dobrom slova zmysle. Veľmi hydratuje a zjemňuje vlasy. Odporúčam pri problémoch so suchou pokožkou hlavy a suchými vlasmi.
N37A4104

ŠAMPÓN A BALZAM – KEVIN MURPHY: ANGEL WASH 

Musím sa priznať, že som bola z týchto šampónov trošku sklamaná, keďže nemám farbené vlasy. Zbytočne moje vlasy zaťažovali. ALE! dala som šampón aj balzam odtestovať mamine, ktorá si vlasy farbí pravidelne a nevie si ich vynachváliť. Farba jej vydrží o pár týždňou dlhšie ako s inými šampónmi takže na farbené vlasy určite HEJ!
N37A4106

BIO ARGAN OIL od značky LAKME

Toto musí mať každá žena doma!  Je jedno od akej značky ale ak vám tento zázrak doma chýba tak šup šup. Pripísala by som to účinkom vitamínu C pre organizmus. Pri práci modelky sa moje vlasy nadmerne zaťažujú a preto je dôležité aby som im dopriala odpočinok a náležitú starostlivosť. Tento Argan oil dodáva mojím vlasom všetko čo potrebujú. Lesk, výživu, hebkosť, hydratáciu a navyše sa mi perfektne stará aj o končeky vlasov. Používam ho cca 3 krát do týždňa čiže po každom umytí ho aplikujem (veľmi malé množstvo) do vlhkých vlasov. YOU NEED TO TRY IT!
N37A4109

HREBEŇ – TANGLE TEEZER

Na hrebeňoch si veľmi potrpím a nedopustím na TANGLE TEEZER. Vyhovuje mi jeho tvar, je malý a prenosný teda perfektný na cestovanie, ľahko sa čistí a jeho štetiny sú perfektné na rozuzlenie každého uzla, ktorý sa mi vo vlasoch vytvorí. Pred tým som si nikdy nezvykla vlasy česať mokré no TANGLE TEEZER je perfektný aj na to!
N37A4111

Gumičky – INVISI BOBBLE

Od kedy som začala používať tieto gumičky o iné som už ani nezakopla. Tým, že mám krátke vlasy som neznášala otlačené gumičky vo vlasoch, ktoré vytvárali takú škaredu vlnu, každý krát keď som si vlasy z copu rozpustila. Keď si rozpustíte vlasy s touto gumičkou vyzerajú presne tak isto ako pred tým než ste si cop urobili. Nerozťahuju sa, vďaka im vlnkovitej línii vlasy perfektne držia. Plus super vyzerajú a máte na výber z veľa pestrých farieb!you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply