BYE 2016

In: fashion
n37a3975

Už sme TU! Pvý deň v roku 2017 je už za nami. Zvláštny pocit. Ako sa poznám aj tak budem ešte minimálne 4 mesiace všade písať rok 2016. Rozhodla som sa dnes celý príspevok venovať práve minulému roku keďže je veľa vecí aj dobrých aj zlých, ktoré som v ňom prežila a zároveň sa s Vami aj o ne podelila.
n37a3918 n37a3845 n37a4025Každý rok začína vždy veľmi podobne. Plno predsavzatí a väčšinou sa ich nepodarí dodržiavať dlhšie ako miesiac. Hovorím teda za seba, ak je niekto v tom spoľahlivejší tak ho veľmi obdivujem. Moje minuloročné predsavzatie bolo poriadne sa pripraviť na príjimačky a dostať sa na školu, pravidelne cvičiť, byť poctivá vegetariánka a nestresovať sa pre hlúposti. Na školu som sa dostala takže to hodnotím úspešne a aj vo vegetariánstve sa mi darilo prekvapivo dobre. S tými ďalšími dvoma bodíkmi sa už chváliť nejdem keďže sa stresujem viac než by som mala a na šport si neviem nájsť skoro žiadny čas a tak do fitka chodím maximálne raz do týždňa co nie je nič moc. Najväčšia zmena nastala od septembra 2016 keď som nastúpila na vysokú školu. Život aký som do vtedy žila bol oproti tomu čo žijem teraz neporovnateľne ľahší. To, že bol však ľahší neznamená, že aj lepší.
n37a3744 n37a3825 n37a4068Tým, že som nechodila do školy a nemala som žiadne povinnosti (okrem nejakej tej styling roboty a blogu) som trpela pocitom, že môj život na tejto planéte je úplne zbytočný. Vtedy som pochopila, že aj v samotnom štúdiu alebo v práci sa dá nájsť zmysel. Že nič nerobenie nie je zdravé a nie je prirodzené pre podstatu bytia. Takže keď prišla škola konečne som sa cítila, že niekam patrím a že pracujem na niečom zmysluplnom a dôležitom. Ak máte zajtra ťažkú písomku tak si asi hovoríte aké by bolo super zostať doma a celý den prespať no verte mi, že viac ako dva mesiace by Vás to nebavilo. Neviem ako Vy no ja už na strednej škole som sa vždy po tých 2 mesiacoch voľna tešila na školu. Sama som tomu neverila ale bolo to tak. Najlepšie čo môže byť je zobrať si po strednej rok voľna no tým, že som mala až dva mi prišli už veľmi dlhé, že som sa na tú školu už aj tešila. Toto bola určite tá najväčšia zmena, ktorú mi rok 2016 priniesol a som za ňu moc vďačná. Stále pri mne boli rovnako úžasní ľudia, moja rodina, moja mačička, môj dokonalý manžel, ktorého nadovšetko ľúbim a to je všetko čo potrebujem. Čo sa však týka blogu tak rok 2016 bol naozaj hektický. Zoznámila som sa s toľkými super ľudmi, nadviazala nové kontakty a spolupráce a veľa som sa z toho priučila. Dúfam, že Natallipa pôjde stále hore a hore aj keď Vám poviem, že pri tej škole to je naozaj namáhavé no myšlienka, že by som mala s Natallipou skončiť ma hrozne bolí pri srdiečku. Milujem Vám písať a robí mi nenormálne nenormálnu radosť keď na moje články a fotky reagujete a píšete mi. Verte či nie, nie je nič krajšie ako sa ráno zobudiť a prečítať si email o tom ako má niekto rád Váš blog a to čo robíte vlastne iba ako hobby! Ste mojou jedinou inšpiráciou prečo to vlastne celé robím a za to Vám patrí veľká vďaka!
n37a3941 n37a3857Koniec tohto všehodžúsu a na záver Vám, želám nech sa darí, nech Vám predsavzatia vydržia kľudne aj celý rok a ľúbte sa! A ešte nech nezabudnem na veľa zdravíčka, lebo to máme len jedno jediné!

 

XOXO Vaša Natallipa

outfit: total look – NEHERA



you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply