BUY, TRY AND REVIEW I.

In: beauty, Natallipa tips
20170624-N37A3156

Dnes pridávam prvý diel úplne novej rubriky BUY, TRY AND REVIEW a teda ju budem prídávať pravidelne. No poďme na jej hlavnú pointu. Vo FAnn Parfumerie som nakúpila 7 produktov a všetky produkty musia stáť maximálne do 10 euro. Potom som ich nejaký ten čas testovala no a v tomto postíku Vám prinášam recenzie na každý jeden produkt. Dúfam, že osloví všetkých milovníkov make-upu a poradí Vám, ktoré produkty stoja za hriech a ktoré zase nie!

MAVALA TANGERINE 147 – lak 
Ak hľadáte čo najlepšiu kvalitu za najnižšiu cenu tak laky Mavala sú mojim TOP 1 tipom. Tieto laky som spomínala vo viacerých postoch no vždy len vo veľmi neutrálnych farbách. Teraz som sa rozhodla ísť do viac letnej farby a to mojej najobľúbenejšej pestro oranžovej. Ani teraz nesklamala. Na nechtoch vyzerá veľmi jednoliato a kvalitne no a vydrží v mojom prípade celé 4 dni čo sa pri hociktorom laku len tak povedať nedá. Určite však treba naniesť 2 vrstvy, ale to je už asi samozrejmosť.
20170624-N37A3056MAX FACTOR NATURAL BROW STYLER  – gél na obočie
Osobne a hlavne z oblasti modelingu, som mala veľmi negatívne skúsenosti s fixačnými gélmi na obočie. Buď Vám obočie zafixovali tak, že ste ho mali v danom tvare ešte 5 dní bez možnosti odlíčenia alebo naopak len obočie škaredo zamastili a efekt nebol žiadny. Tento fixátor ma príjemne prekvapil lebo je to taký zlatý stred. Je absolútne neutrálny a nie je ani trochu mastný. Za pár sekúnd Vám zaschne a vytvorí veľmi prirodzený efekt začesania čo mi osobne veľmi vyhovuje!
20170624-N37A3073GOSH LUMI DROPS – bronzér
Už dávno vieme, že matnosť komplet celej tváre sa nenosí a že niektoré partie ako brada, nos, okolie pier a spodné okolie oka chceme mať pekne lesklé a živé. Ja rozjasňovače používam nonstop a to hlavne pri fotení. Dodáva to pleti krásne, zdravé rozjasnenie. Vyskúšala som rôzne značky ako Mac, Urban Decay atď. no musím uznať, že tento, ktorý je z nich najlacnejší sa s nimi môže porovnávať. K tomu má ešte jemno ružový nádych, čo pôsobí veľmi príjemne a jednoduchšie splýva s pokožkou. Nezľaknite sa malého balenia! Na jedno použitie Vám naozaj stačí úplne minimum vo veľkosti hráška ak nie ešte menej.
20170624-N37A3120ARTDECO FIXING POWDER – transparentný púder
Od svojich 15-tich rokov som okrem transparentného púdru nepoužila asi žiadny iný. Je to úplne najlepšia možnosť pre všetky dámy, ktoré majú problém nájsť správny odtieň. Pre mňa púder nemá úlohu niečo zakryť ale len znížiť lesk pokožky a tým pádom je to perfektná letná voľba. Malá nevýhoda je, že k tomuto baleniu budete potrebovať svoj vlastný štetec no inak je tento púder skvelý. Nevytvára “múčny” a teda biely efekt, ale okamžite sa bez námahy prispôsobuje.
20170624-N37A3083REVLON PHOTOREADY INSTA FIX HIGHLIGHTING STICK  – zlatý rozjasňovač
Vždy som používala len púdrové líčka a tak som sa rozhodla vyskúšať niečo nové. Siahla som po zlatom rozjasňovači od REVLON a výsledok bol veľmi príjemný. Je to omnoho prirodzenejšie, jednoduchšie ako klasické púdrové lícenky. Má to mastnejšiu, krémovú konzistenciu, ktorú viete rozotrením regulovať! Nezanecháva žiadnu nechcenú vrstvu a rýchlo sa vstrebáva do pokožky.
20170624-N37A3099REVLON PHOTOREADY CONCEALER – korektor
Tekutý korektor je pre mňa základnou výbavou, keďže mám veľmi výrazné kruhy pod očami. Rozhodla som sa vyskúšať naopak tuhý korektor, ktorého som sa vždy obávala, kvôli jeho tuhej a ťažko nanášajúcej sa konzistencii. Tento by som nazvala takým zlatým stredom lebo po nanesení na pokožku sa správa síce tuhšie ale pri rozotieraní sa s ním pracuje jednoducho. Dávam si však pozor aby som s ním nezašla do vrások pod okom, pretože sa do nich rýchlo vpíja a ešte viac ich zvýrazňuje. Je výborný na prekrytie žiliek v oblasti kruhov, prekrytie pupáčikov a ja ho hlavne využívam na zvýraznenie obočia, na čo je ako stvorený.
20170624-N37A3127MAX FACTOR KOHL PENCIL – očná linka
Chcela som vyskúšať nejakú modrú očnú linku, keďže na toto leto je to skvelá a veľmi jednoduchá voľba ako rozjasniť veľmi bežný make up. Keď som ju testovala na ruke, jej pigmentácia bola veľmi silná a žiarivá. Bohužiaľ opak bol pravdou a na oku nechytá skoro vôbec, pri kontakte s pokožkou sa hneď mrví a do 2 minút ju máte otlačenú na hornom viečku. Ak hľadáte naozaj kvalitnú farebnú očnú linku odporúčam MAC alebo NYX.
20170624-N37A3141you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply