BUY, TRY AND REVIEW III.

In: beauty, Natallipa tips
N37A9371

Špeciálna predvianočná edícia BUY, TRY AND REVIEW je tu. Rozhodla som sa zamerať na večerné beauty produkty z predajne FAnn Parfumerie a poňala som to trošku inak!

Vianoce sú obdobie splnených snov a ja som od malička snívala o kozmetickom beauty stolíku. Nikdy som však nevedela nájsť ten pravý a tak som ho po nejakom čase už prestala hľadať. Pri sledovaní filmu o Márii Antoinette, ktorá ho vo filme mala, ma túžba opäť pochytila a tak som sa dala na lov opäť a tentokrát úspešne. Do tohto kozmetického stolíka som sa natoľko zamilovala, že som sa ho rozhodla použiť aj do tohto postu. Je elegantný a veľmi spratný, čo som len ocenila, keďže miesta nikdy nie je dosť. Niekoľko rozkošných šuflíčkov Vám poslúži na uskladnenie všetkých malovátiek, ktoré Vaša izba skrýva. Odkaz na stolík TU!
N37A9168N37A9350Doplnila som ho už len o prenádhernú róbu od šikovnej slovenskej návrhárky Veroniky Lokajíčkovej (TU) a je na svete nový diel BUY, TRY AND REVIEW! Enjoy.

Bourjois 18 SECONDS LAK NA NECHTY – 3,99€
Tento lak ma veľmi sklamal. Chcela som vyskúšať lak, ktorý má gélový efekt a aj rýchlo zaschne. Bohužiaľ, ani jedno ani druhé sa nekonalo. Doba zaschnutia bola ešte dlhšia ako pri klasickom laku, no a gélový efekt mi vydržal tak 2 dni, keďže sa lak veľmi rýchlo zošúchal.
N37A9224

REVLON ULTRA HD MATTE LIP COLOR – 9,90€
Ak hľadáte naozaj silno pigmentovaný rúž, tak pri tomto nie je o čom. Je 100% matný a pôsobí veľmi bohatým dojmom. Tým pádom je tam riziko, že pri jedení a pití sa táto intenzívna farba rýchlejšie stráca, no používam na neho extra vrstvu transparentného púdru, aby vydržal najdlhšie, ako sa v rámci možností dá.

Nájdeš TU.
N37A9262

BRONX INTENSE BLUSHER – 7,80€
So značkou BRONX som vo všeobecnosti veľmi spokojná a tak isto to je aj s týmto blushom. Veľmi pigmentovaná lícenka, s ktorou sa ľahko pracuje. Najlepšie je ju nanášať štetcom, aby bola prirodzene a rovnomerne vykontúrovaná. Osobne preferujem hnedé odtiene lícenky, keďže mám veľmi bledú pokožku, pomáha mojím lícnym kostiam pekne vyniknúť.

Nájdeš TU.
N37A9277GOSH CCC STICK ROZJASŇOVAČ – 10,50€
Najprv som si myslela, že túto GOSH stick budem používať len ako highlighter, no má hneď niekoľko využití. Používam ju aj ako korektor a aj na celú T zónu, čo vytvára hodvábne hladký look. Veľmi jednoducho a prakticky sa nanáša a jeho plus je, že máte niekoľko produktov v jednom, čo považujem za výhodnú investíciu. Plus obsahuje čistiace aktívne zložky, čo pomáha redukovať póry.

Nájdeš TU.
N37A9302BRONX BEAUTY STAMP A EYELINER – 10€
Ako posledný produkt som sa rozhodla vyskúšať túto beauty pečiatku od Bronx. Ja dokážem uletieť na takýchto milých detailoch, takže za jej pečiatkovú stranu palec hore. Na protiľahlom konci je klasická tekutá čierna linka, z ktorej som bola celkom sklamaná, keďže jej výdrž a pigmentácia nie je nič moc a tvar pera, ktorý má, je pre mňa už moc hrubý. Takže v skratke: ak hľadáte niečo funky na party, tak s týmto pečiatkovým výmyslom si určite prídete na svoje, no ak sa chystáte investovať do kvalitnej čiernej linky, odporúčam Vám tekutú single linku od GOSH alebo REVLON alebo ak Vám úspory dovolia tak Urban Decay.

Beauty stamp a eyeliner od BRONX nájdete TU.
N37A9321you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply