BUY, TRY AND REVIEW II.

In: beauty
N37A4088

Opäť som sa spolu s macom TOUS vybrala do FAnn parfumérie nakúpiť 6 náhodných kozmetických kúskov, aby som ich pre/za Vás odskúšala. Všetky kúsky sú do 10€ a o ich kvalite už viac nižšie.

1. Hubka na make up
Táto hubka od značky Bronx je naozaj perfektná. Zbytočne make up nevpíja a jej “vyformované telíčko” sa prakticky a príjemne drží, čo umožňuje ľahké nanesenie make upu. Je ale dosť hrubá, čo je super na tie veľké plochy, no napríklad na kruhy pod očami mám rovnakú hubku, no s tenším zakončením (tu).
2N37A3805 copy2. Lak L’Oréal Paris
Naposledy som si lak od L’Oréal Paris kúpila počas strednej školy. Keďže som konkrétne na tento počula pozitívne ohlasy, rozhodla som sa ho skúsiť. Som veľmi milo prekvapená. Farba je intenzívna už po prvej vrstve. Má aj perfektnú štetinku, ktorá jedným ťahom prekryje lakom celý povrch nechta.
2N37A37753. Obočenka
Moje obočie je veľmi špecifické. Ani nie tvarom, ale farbou a nie v každej obočienke si nájdem tú vhodnú. Táto obočenka od GOSH má mix tých základných odtieňov, plus fixátor. Najviac ma prekvapilo, že mi sedí ten šedý odtieň, čo by som v živote nepovedala, keďže na prvý pohlaď pôsobí až moc tmavo.
2N37A3855 copy4. Linka
Siahla som opäť po farebnej linke od GOSH, no tentokrát tekutej. A čo je ešte lepšie pre toto roztápajúce sa leto – je vode odolná. Farba je intenzívna, perfektne pigmentuje no a má tak neuveriteľne tenkú štetinku, že jej nanášanie je skutočný pôžitok.
2N37A3884 copy5. Špirála
Vyskúšala som už množstvo produktov od BRONX a musím uznať, že čo sa týka ceny a kvality, je to veľmi dobrá kozmetika najmä pre mladú a jemne zrelú pleť. Táto špirála však bola pre mňa sklamaním. Má super pigmentáciu, no jej kefka mi vôbec, ale že vôbec nevyhovuje. Nepríjemne mi zlepuje mihalnice a nevyzerá to vôbec prirodzene, takže za mňa nie. No ak ste na tento druh umelých kefiek zvyknutí a vyhovujú Vám, možno budete mať iný názor.
2N37A3910 copy6. Lip gloss
Chcela som do tohto postu zapojiť aj niečo extravagantné a nie tak úplne bežné a tak som vyskúšala tento ČIERNY rúž opäť od BRONX. Ja lesky na pery nemusím, kvôli ich mastnej konzistencii, no ak ide o tento čierny, ani si ho neviem predstaviť v inej forme. Keďže je to lip gloss, dá sa na jeho pigmentácii pridať, no aj ubrať , takže sa dokáže jednoducho prispôsobiť. Som ním veľmi milo prekvapená a jednoznačne ho beriem so sebou do Amsterdamu.
2N37A3940 copyyou might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply