BUY, TRY AND REVIEW 4

In: beauty, Natallipa tips
N37A9153

Po dlhšom čase som zbehla do FAnn Parfumérie a opäť som vybrala 5 náhodne vybratých produktov do 10eur. Oplatí sa do nich investovať alebo nie? Poďme na to!

Just matte lipstick od BRONX

Prvý rúž, ktorý tu dnes mám, som si vybrala vo veľmi jemnom, každodennom odtieni (TU). Príjemne ma prekvapil svojou pigmentáciou a veľmi ľahkým, krémovým zložením, čo zabezpečí jeho veľmi rýchle a jednoduché nanesenie. Musím povedať, že ak ide o kozmetiku, kde ide o kvalitu vs. cenu, tak je to určite práve BRONX, keďže ich ceny sú viac než prijateľné. Na Slovensku ju nájdete v predajni FAnn Parfumérie.

N37A9044

Concealer od GOSH

Ďalším produktom je concealer od GOSH na začervenané časti, ktoré ma hlavne v tomto ročnom období pravidelne sprevádzajú. Rozhodla som sa ho skúsiť najmä kvôli jeho zelenému odtieňu, ktorý by asi veľa ľudí hneď odradil a siahli by po tom klasicky pigmentovanom. Tento produkt by som prirovnala k transparentnému púdru. Ak sa Vám nechce hľadať ten pravý odtieň alebo sa bežne nemaľujete, no rady by ste sa zbavili začervenania pod očami alebo pri nose, tak tento concealer je naozaj riešením! Jeho zelená farba sa po nanesení perfektne vstrebe a prispôsobí odtieňu Vašej pokožky (TU).

N37A9073

Healthy balance púder od Bourjois

Z tohto púdru som si vybrala ten najbledší odtieň a musím povedať, že ma prekvapil svojou nulovou pigmentáciou, takže sa dá doslova využiť ako klasický transparentný púder. Ak teda hľadáte taký, ktorý ma naozaj jemnú štruktúru a nezvýrazňuje to čo nemá, myslím si, že toto by mohla byť pre Vás dobrá voľba. Ak však hľadáte púder, so silnejšou pigmentáciou, ktorý sem tam aj niečo prekryje, či dopomáha make upu splynúť s pleťou, tento púder to určite nie je (TU).

N37A9107

Brow Sculpting od GOSH

Tento hnedý gél na obočie bol veľmi nešťastnou voľbou. Ani jeden odtieň z ich ponuky mi nesadol a tým pádom to vytvára veľmi neprirodzený efekt. Okrem toho sa mi zdal aj veľmi mastný a bez akejkoľvek fixácie. Preto odporúčam radšej ísť do transparentných fixátorov a na farbenie ísť do púdrových tieňov alebo ceruzky (TU).

N37A9125

Lip Paint Matte od L’Oréal

So značkou L’oreál mám dlhoročné skúsenosti, keďže som ju používala počas celej strednej školy. Nikdy som však od nich nevyskúšala tekutý rúž a tak som sa to rozhodla zmeniť. Táto fotka bola odfotená po hodinovej pauze a rúž naozaj čo to vydržal a to je pri jeho tmavom odtieni a cene naozaj čo povedať. Jediné, čo sa mu dá vytknúť je, že pre mňa nemá dostatočne silnú pigmentáciu.

N37A9133you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply