5 Ways to Look Taller

In: Natallipa tips
N37A9724

Chceme byť dokonalé! A aj keď sme, stále sa vyskytnú chvíle a príležitosti kedy by sa nám hodilo vyrásť o per centimetrov. Nejdem tu robiť žiadnu reklamu čínskej chirurgickej organizácie na nadpojenie kolien ale idem Vám ukázať šikovné triky, ktoré Vám síce len opticky, ale za to bezbolestne zaručia predĺženie postavy! Poďme na to 🙂

TIP 1.) Vlasy v cope
Začneme tým najjednoduchším ku ktorému nič (okrem gumičky do vlasov) nepotrebujeme. Dlhé vlasy sú krásny ženský doplnok už samé o sebe o tom niet pochýb. No ak ide o optické predĺženie v tomto prípade vôbec nepomôžu. Rozpustené vlasy len spúšťajú efekt ‘zlievania’ a teda nám opticky skrátia krk a zakryjú ramená. Ak si vlasy vypnete do copu, odhalíte krk pár centy je hneď späť keďže celá horná čať tela je definovaná.
3 4

outfit – blúzka: H&M, nohavice: TOP SHOP, topánky: ZARA, náušnice: TOUS

TIP 2.) Správne high heels
V minulosti som bola aj ja v tom, že je jedno aké opätky si obujem, vždy ma predsa musia robiť vyššou. Áno samozrejme fyziku neoklameme a vyššie aj budeme no niekedy opticky o niečo viac a niekedy o niečo menej. Vyhnite sa členkovým čižmám aj high heelsom s prackou! Najlepší výber sú lodičky, ktoré nechávajú nohu v predu krásne zjednotenú!
7 8

outfit – šaty: Odd Molly (Aupark), topánky: 1. Karl Lagerfeld, 2. TOP SHOP, náušnice: TOUS

TIP 3.) Široké nohavice
Tento trik sa používa už veľmi dlho no keďže ho považujem aj za extra účinný, rozhodla som sa ho zapojiť do mojej top 5! Široké nohavice okrem toho, že vedia nádherne zakryť určité partie ako väčšie stehná, lýtka, vedia aj fantasticky predĺžiť postavu. Vtip je v tom, že ak ich správne skombinujete, nikto predsa nevie či pod tak dlhými nohavicami ukrývate tenisky alebo ‘niečo’ na opätku.
2 1

outfit – nohavice: American Apparel, plavky: Vintage, topánky: ZARA, okuliare: TOUS

TIP 4.) Kabelka
Áno, aj taký detail ako je kabelka dokáže pomôcť. Veľké kabelky pôsobia v prvom rade veľko 😀 a v druhom veľmi mohutne a ťažkopádne. Preto treba zvoliť menšiu kabelku, ktorá pekne doplní outfit a nebude na svoje veľké rozmery pútať pozornosť.
10 9

outfit – bunda: Odd Molly, tričko: Karl Lagerfeld, nohavice: ZARA, topánky: ZARA,
kabelka: 1. Karl Lagerfeld, 2. Prada, okuliare: TOUS

TIP 5.) Opasok v páse
Posledný z tipov je môj najobľúbenejší a dá sa veľmi jednoducho aplikovať. Ak sa rozhodnete pre šaty, ktoré sú napríklad košeľového strihu ako na fotke, treba si uvedomiť, že Váš pás sa v nich úplne stratí. Nie len pás, ale aj celá postava zostane v jednej rovine. Ak použijeme opasok, zvýrazníme tým pás a tým pádom aj dĺžku nôh. Vualá
6 5

outfit – šaty: Tiger of Sweden, topánky: ZARA, okuliare + prsteň: TOUS, opasok: MANGO


you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply