5 short winter NEWS about me!

In: article, beauty, Natallipa tips
N37A7285

Som VEGETARIÁN!

Veľmi ale veľmi dlhú dobu som sa snažila stať vegetariánom no vždy mi to vydržalo maximálne 5 dní (ak vôbec). V mojej rodinke je mäso skoro každodennou záležitosťou takže u nás doma ma nikto v mojom rozhodnutí nepodporoval. Prišiel zlom keď sa aj môj láskoš rozhodol do toho ísť so mnou a dnes vám môžem veselo oznámiť, že aj ja aj Tomino sme už 5 mesiacov vegetariáni. Mám super pocit z toho, že nepodporujem farmárske masakre a že s hlavou hore môžem o sebe vyhlásiť, že som čistá. Aj keď to na prvý pohľad vyzerá ťažké, po 2 týždňoch som na mäso ani nepomyslela a naučila som sa kopu nových, zdravých a výživných receptov, ktoré sú natoľko chutné, že mi mäso úplne nahradili a cítim sa super.

Z čoho je to vyrobené?

Túto zimu sa zo mňa stal inšpektor na materiáli a pri každej kúpe si už lipnem na tom z čoho sa daná vec skladá. Okrem toho, že vďaka tomu ušetrím na oblečení nemalý peniaz som aj rada, že môj šatník sa začína skladať z kvalitných kúskov.N37A7221

Späť k môjmu FIT telu!

Áno už je čas začať riešiť aké bikiny nás budú sprevádzať na najbližšiu letnú dovolenku. No bikiny nie je jediná potrebná položka. Treba ich aj na niečo obliecť a to niečo by už na sebe malo začať makať aby sa bolo na čo pozerať. Po prelenošených dňoch pod teplou perinkou je čas vstať a začať cvičiť! V Asmterdamskom Urban Outfiters som objavila síce obyčajné, čiernobiele no moc moc praktické Calvin Klein plávky a tak si už brúsim zuby.

Kokosový olej!

Tento zázrak už poznajú všetci no ja ho aj tak musím spomenúť keďže som ho zamenila za všetky artikle v mojej kozmetike. Používam ho ako krém na tvár a tela, odličovač, dokonca aj ako podkladový krém na viečka a pery, ako masku na vlasy…

Kozmetika netestovaná na zvieratách

Už som nahradila skoro všetko. Jediné čoho sa neviem vzdať je moja kolekcia rúžov no sľúbila som si, že ak sa mi pomíňajú, že si zaobstarám už aj tie 100 netestované. Už nech sa rýchlo minú a ja môžem žiť bez výčitiek. Skús to aj TY! A začni používať kozmetiku, kvôli ktorej nikto neumrel a urob aj sebe lepšie používaním prírodných produktov.
N37A7260you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply