5 favourite moments of WINTER

In: fashion, Natallipa tips
N37A0999

1. ČAJ, ČAJ, ČAJ…
V inom ročnom období si na čaj väčšinou ani nespomeniem no cez zimu je to to jediné čo pijem. Pri pomyslení na studenú vodu z vodovodu mi hneď nabehne husia koža. A tak si vždy radšej počkám kým sa mi pekne vyluhuje čajík a aby ho nebolo málo tak si ho vždy pripravujem do čajníka (čím väčšieho tým lepšie). Milujem bylinkové čaje a aby som si bola istá, že sa v nich nenachádza nič iné preferujem sypané. Potom už len lyžička medu a tento zimný zázračný nápoj je pripravený.
N37A0953N37A10842. VRSTVENIE
Patrím medzi ľudí, ktorým je nonstop zima. Takže pre mňa platí, že čím viac vrstiev tým lepšie! Začína to pančuškami na ktoré natiahnem najprv krátke ponožky, potom podkolienky a až potom nohavice. Tielko, tričko, sveter, bunda, nákrčník, čiapka a rukavice to je samozrejmá výbava, z ktorej si nikdy nič nezabúdam. Ale vrstvy majú aj inú výhodu! Dá sa s nimi krásne vyhrať a na to je zima ako stvorená. Keď v lete platí pravidlo čím menej tým lepšie tak v zime je to práve naopak!

Tento outfit obsahuje presne to všetko čo som vymenovala okrem rukavíc, no bohužial na fotkách vidieť len: kabát: H&M, šál: 5th story, kabelka: Karl Lagerfeld, prsteň a náramok: TOUS, topánky: ZARA, šiltovka: Max Mara, okuliare: Miu Miu.
N37A0947 N37A09893. SNEH
Najviac na svete mi je ľúto, že teraz nie som na Slovensku a nemôžem sa kochať tým nádherným snehom na ktorý určite všetci okrem detí nadávajú haha. Nehovorím, že u mňa je to inak ale je to na pohľad nádherná vec, ktorá sa mi už od dectva silno spája so zimou. Vždy premoknuté topánky aj keď si kúpite hocijaké, sneh si vždy nájde cestu ako sa dostať dnu haha. A to už ani nehovorím o lyžovačke, ktorú som bohužial tento rok musela obetovať!
N37A1124 N37A09794. VIANOČNÉ TRHY
Navštívila som už viacero vianočných trhov na rôznych miestach no aj tak sa mi vždy najvac páčili tie naše. Nie sú veľmi moderné no sú krásne tradičné a za veľmi malú cenu sa nabažíte jedla a pitia do popuku. Tento rok sa mi ich nepodarilo stihnúť a tak dodnes túžim po riadne premastenej lokši (hovorím aspoň o 10ks :D), čajíku a makovo-višňovej štrúdličke!
N37A1010 N37A10905. DOMOV
Nikdy sa necítim vďačnejšie ako práve v zime, že mám domov a ešte k tomu aj s krásnym veľkým krbom! Už len tá cesta od električky trvá pri týchto teplotách celú väčnosť. Potom to magické otočenie kľúčom a už cítiť ako sa nám zohrievajú zmrznuté líčka. Rýchlo sa prezliecť do oversize domácej mikiny, teplákov, teplých papúč, zabaliť do deky a pustiť telku. Aj keď na jojke a markíze opakujú diel Priateľov, ktorý ste už 1000 krát videli, práve v tomto ročnom obdoví Vám to vôbec nevadí!you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply