5 favourite LIPSTICKS

In: beauty, Natallipa tips
20170425-N37A6126

Rúže sú neodmysliteľnou súčasťou môjho života a na mojej kozmetickej poličke majú silné zastúpenie. Rozhodla som sa vybrať moju momentálnu TOP 5-ku a výber nebol veru jednoduchý! Všetky sa dajú zakúpiť aj u nás na Slovensku vo FAnn parfumérie.

1.) CHANEL
Rouge Coco číslo 51 CE SOIR
Tento rúž mám už skoro rok a používam ho najčastejšie zo všetkých. Univerzálna farba či už na denné alebo večerné použitie. Keďže obľubujem rúže, ktoré sú sfarbené buď do fialova alebo do hneda tak toto je perfektná kombinácia oboch farieb! Jemne hnedá chytajúca fialové tóny. Perfektne pigmentuje a dlho vydrží, jediné čo som si pri CHANEL rúžoch všimla negatívne je, že mi v poslednej dobe dosť vysušujú pery.
20170425-N37A60382.) COLLISTAR
Rossetto duo straordinario odtieň 4

Tento duo rúž od Collistaru ste už mali možnosť na blogu vidieť ale keďže sa ho neviem nabažiť zaraďujem ho aj sem. Obsahuje 2 tóny hnedej v hornej časti ten tmavší a v strede bledší, čo vytvára jemný kontrast a tak pery vyzerajú dokonale vytieňované. Zvykla som si tento efekt robiť s dvoma rozličnými ceruzkami na pery no po objavení tohto malého pomocníka som na moju “starú” techniku hneď zabudla.
20170425-N37A60783.) ESTEE LAUDER
Pure Color Envy 130 Bitter Sweet
Vždy som bola zástanca klasických rúžov keďže som takéto tekúte rúže vyskúšala a nikdy som s nimi nebola spokojná. Buď mali veľmi zlú pigmentáciu alebo sa veľmi rozpíjali. A potom som objavila Pure Color Envy od Estēe Lauder vo FAnn Parfumerie a neviem si ho vynachváliť. Vydrží dlhšie ako klasický rúž, farba je veľmi sýta a nevysušuje mi pery. Plus konkrétne táto farba je ako stvorená pre mňa opäť v tmavom fialovom tóne s jemným podtónom hnedej.
20170425-N37A61124.) LANCOME
L’ absolu rouge, 244
Toto je moja denná, školská voľba kedy sa mi nechce starať o perfektné nanášanie tmavého rúžu.
Dlho som hľadala staroružový odtieň a tak som ho našla! Je to môj prvý rúž od Lancome a som s ním veľmi spokojná no ťažko sa mi hodnotí keďže sa jedná o veľmi nekonfliktný odtieň.20170425-N37A59905.) SISLEY
L33
Sisley mi ako kozmetická značka veľmi sedí. Viac krát som už od nich mala korektory a očné linky a vždy som s produktami bola veľmi spokojná a tak som sa rozhodla od nich vyskúšať aj rúž. Okrem nádherného balenia ma aj prekvapila ľahká, hydratujúca konzistencia. Keď ide o červené rúže som na ne veľmi náročná keďže veľa odtieňov červenej pôsobí lacno a preferujem skôr tmavšie odtiene. Tento je na prelome keďže som chcela niečo viac vyzývavejšie. Od kedy som si ho kúpila tak večer vonku si užívam už len s ním.20170425-N37A6139you might also like

0 comments

You must be logged in to post a comment.

Leave a Reply